Regenračné centrum
Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 11.11.2014 21:35:15

Veštenie‚ Tarot‚ SRT, EAV diagnostika

Numerologia

Regenračné centrum

Poznaj svoju budúcnosť!

 

Numerológia je starodávna veda,ktorá skúma dátum narodenia človeka s cieľom dospieť k lepšiemu pochopeniu jeho osobnosti.

Ponúkam Vám poradenstvo pomocou numerológie:

pri každon výpočte sú potrebné tieto údaje:

meno a priezvisko, najvyššie dosiahnuté vzdelanie,

dátum narodenia

¤ Profil osobnosti
     
 
Profil osobnosti na základe numerologickej mriežky, je nutné zaslať váš dátum narodenia a najvyššie dosiahnuté vzdelanie. Na základe tých to údajov sa dá vyhotoviť osobný profil
   
 
Cena poradenstva je 14,00 €
 
¤ Partnerský profil
 
  
Ak máte problém s partnerom/partnerkou, alebo máte vo vzťahu nezhody, prípadne chcete s niekým spojiť svoj život, zašlite mi vaše dátumy narodení. Takéto profily možno vytvoriť aj vo vzťahoch rodinných, kamarátskych, podnikateľských a pracovných, ... Ak máte problémy s ľuďmi, na ktorých ste citovo, rodinne alebo finančne naviazaných, stačí zaslať váš dátum a dátum narodenia osoby, s ktorou máte konflikt alebo nezhody. Na základe vyhotovenej mriežky viem zistiť, kde sú trecie plochy vo vašom vzťahu, čo by bolo dobré odstrániť, respektíve vylepšiť.
  
 
Cena poradenstva je od 24,00 € do 34,00 €
 
¤ Rodinný profil
 
 
Pri problémoch s výchovou detí, neviete si nájsť k nim cestu, vznikla nedôvera a trhlina vo vzťahu, zašlite svoj dátum narodenia a dátum narodenia vášho dieťaťa. Pomocou numerológie sa pokúsim nájsť spoločného menovateľa vo vašom vzťahu a dám vám návod ako odstrániť vaše problémy.
  
 
Cena poradenstva je 20,00 €
  
¤ Rozbor mena
 
 
Ak máte pocit, že vaše meno vám prináša len smolu, nešťastie a iné „katastrofy“
Zašlite mi vaše celé meno a priezvisko, prípadne aj priezvisko za slobodna, ak máte titul, prezývku uveďte aj tieto údaje lebo môžu dotvárať a formovať energiu vašej osobnosti. Na základe týchto vibrácii zistím, kde je problém a akým spôsobom by ste sa mali prezentovať a predstavovať aby vaše meno nevyvolávalo v druhých negatívne vibrácie. Rodičia ktorý sa snažia vybrať meno pre svojich potomkov tiež požiadať o radu. Ideálne je ak pošlú pár vytypovaných mien a zároveň aj priezvisko. Na základe týchto informácii viem vypočítať najlepšiu kombináciu mena s daným priezviskom.
  
 
Cena poradenstva je 10,00 €
   

    

  Výklad môže obsahovať po dohode výpočty aj pre :

životné číslo, zrkadlo bytia, partnerské vzťahy, osud človeka, šťastné dni, osobnú ročnú vibráciu, výklad pre deň narodenia a pre rok narodenia, biorytmus a kondiciogran na mesiac.

 

 

 

 

Kontakt: zatarot@gmail.com - objednávky

           

 

 

 

TOPlist